dnes je 17.6.2024

Input:

Odborná způsobilost elektro u zahraničních pracovníků

28.3.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

V případě, že kolega z Německa, Bulharska nebo jiné evropské země přijede na servis/opravu elektrického zařízení/stroje. Stačí těmto zahraničním kolegům školení, které si přivezou ze své země pro práci na el. zařízeních? Nebo musí projít školením, dle české legislativy? To by znamenalo proškolení na § 4 nařízení vlády 194/2022 Sb.?

A druhá část dotazu - Za kým by šla odpovědnost v případě vážného úrazu zahraničního kolegy na

Nahrávám...
Nahrávám...