dnes je 3.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Zdravotní nezpůsobilost a pracovní poměr na dobu určitou

12.2.2008, Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Uzavřeli jsme se zaměstnancem pracovní poměr na dobu určitou a jeho pracovní poměr podle pracovní smlouvy končí až za 18 měsíců. Teď zaměstnanec přinesl lékařský posudek zařízení závodní preventivní péče, že práci podle pracovní smlouvy není nadále dlouhodobě způsobilý konat. Co máme s tímto zaměstnancem dělat, když máme dohodnutý pracovní poměr na dobu určitou. Můžeme mu dát výpověď?

Odpověď:

Jako  způsob řešení situace  je  podle ust. § 41 odst. 1

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Techportál.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...