dnes je 3.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Odpovědi na Vaše dotazy: "Omezení používání nebezpečných látek v elektrozařízeních"

3.11.2006, Zdroj: Verlag Dashöfer

V této rubrice si můžete přečíst odpovědi na nejčastější dotazy týkající se omezení použití nebezpečných látek v elektrozařízeních

Který okamžik je rozhodný pro posouzení uvedení elektrozařízení na trh? Překročení hranice,odeslání ze skladu, prodej konečnému zákazníkovi...?

Podle § 37j odst. 3 zákona o odpadech je výrobce elektrozařízení povinen zajistit, aby elektrozařízení uvedené na trh po 30. červnu 2006, neobsahovalo určené nebezpečné látky. Podle § 2 odst. b) zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, je pojem uvedení výrobku na trh definován takto : jedná se o okamžik, kdy je je výrobek na trhu Evropského

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Techportál.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...