dnes je 28.6.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Musí na preventivní prohlídku všichni zaměstnanci?

2.12.2005, Zdroj: Verlag Dashöfer

Musí na preventivní, popř. vstupní prohlídku k lékaři i externí vyučující a vyučující na mateřské dovolené či v důchodovém věku?

Dotaz:

Odpověď:

Obecně platí, že lékařským prohlídkám se musí podrobit každý zaměstnanec (viz ustanovení § 135 zákoníku práce). Proto není rozhodující, jestli se jedná o vyučující v důchodovém věku nebo o vyučující mladou či vyučující, která má se zaměstnavatelem uzavřen vedlejší pracovní poměr.

Pracovní úvazek, resp. jeho délka, není

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Techportál.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...