dnes je 4.12.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

kniha úrazů archivace

18.10.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Existuje nějaká minimální doba archivace knihy úrazů? Nebo si můžu nastavit např. 1 rok od posledního záznamu v interní dokumentaci?

Odpověď:

Dobrý den, ano máte pravdu, praxe si žádá odpověď na otázku, po jakou dobu má zaměstnavatel uchovávat záznamy o úrazu. Obecně závazné právní předpisy, ustanovení § 105 zákoníku práce ani nařízení vlády č. 201/2010 Sb., o způsobu evidence úrazů, hlášení a zasílání záznamu o úrazu tuto otázku výslovně neřeší.

Vzhledem k tomu,

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Techportál.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...