dnes je 18.5.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Homeoffice a nárok na stravné

18.1.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

V souvislosti s prováděním práce z domu na PC (home office) by mne zajímalo, zda je ze strany zaměstnance nárok na stravné. Jak by měla být tato problematika řešena ve firmě?

Odpověď:

Odpověď je jednoduchá. Není. Podle § 3 odst. 5 vyhlášky č. 430/2001 Sb., o  nákladech na stravování a jejich úhradě v organizačních složkách státu a státních příspěvkových organizacích platí, že „Organizace poskytuje strávníkům uvedeným v odstavci 4 za sníženou úhradu jedno

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Techportál.cz.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...